fotobudka

Fotobudka na wesele w Krakowie

Co to jest fotobudka? Jak to działa?

Fotobudka jest to bardzo proste urządzenie do wykonywania zdjęć i ich natychmiastowych wydruków. Jej sposób działania jest banalny. Wystarczy stanąć, dotknąć wyświetlacza i resztę fotobudka zrobi za nas.

Co znajduje się na wyposażeniu fotobudki?

Przede wszystkim są to gadżety. Różnego rodzaju okulary, wąsy, muszki, kapelusze, krawaty. W ofercie często znajduje się księgowa gości, nielimitowane wydruki zdjęć, osoba wyznaczona do obsługi fotobudki na cały czas trwania imprezy.

Dlaczego fotobudka powinna znaleźć się na weselu?

Fotobudka jest to świetna atrakcja, super pamiątka dla gości, wydrukowane zdjęcia stają się pamiątką na lata i miłym wspomnieniem. Nierzadko każdy wydruk jest w podwójnej kopii, dzięki czemu można stworzyć piękną księgę gości.

Którzy goście najchętniej korzystają z fotobudki?

Jednymi z częstszych gości fotobudek są dzieci, ale wbrew pozorom starsi goście, czyli ciocie, wujkowie, babcie, dziadki, którzy spotkają się czasami po kilkunastu latach chętnie wykonują dziesiątki wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Uśmiechy na twarzach starszych osób są niezapomniane.

Czy fotobudka ma dodatkową obsługę?

W zdecydowanej większości firm cały czas jest dostępna osoba, która nadzoruje całą zabawę i dba, żeby fotobudce, ani bawiącym gościom nic się nie stało. Jeśli trzeba to służy pomocą, dodrukowuje zdjęcia, podpowiada. W zdecydowanej jednak większości obsługa jest tak prosta, że dodatkowej pomocy nie potrzeba i każdy sobie radzi we własnym zakresie.

 

zdjęcia z fotobudki

 

Co jest fajnego w pracy z fotobudką?

Najfajniejszy jest kontakt z uczestnikami wesela. Obserwowanie tego jak oni się bawią, jak cieszą, jak uśmiechają. Goście nierzadko cały czas wracają. Wykonują następne zdjęcia i następne. To jest naprawdę coś pięknego i jest to chyba najprzyjemniejsza rzecz – obserwowanie uśmiechniętych gości weselnych.

Kiedy na weselu pojawia się fotobudka?

Przeważnie fotobudka pojawia się po pierwszym tańcu, po pierwszych toastach, kiedy goście weselni są już bardziej rozluźnieni. Godzina między 19:00, a 21:00 jest to chyba najlepszy czas na rozstawienie fotobudki i zaproszenie gości weselnych do robienia sobie zdjęć.

Na ile czasu powinno się wynająć fotobudkę na wesele?

Wszystko jest uzależnione przede wszystkim od ilości osób bawiących się na weselu. Jeśli jest to standardowe wesele na około 100 osób, to dwie, maksymalnie trzy godziny jest to optymalny czas, żeby każdy mógł sobie zrobić zdjęcie. Jeśli wesele jest większe – jak to często ma miejsce w małopolsce lub np. w Krakowie fotobudka powinna być wynajęta na godzinę czy dwie dłużej.

Jaki jest koszt wynajęcia fotobudki w Krakowie?

Średni koszt wynajęcia fotobudki w Krakowie to około 600 – 700 zł na dwie godziny pracy fotobudki.

Jak wynająć fotobudkę?

Wystarczy wejść w wyszukiwarkę internetową, wpisać frazę „fotobudka” lub „fotobudka na wesele” i znaleźć firmy oferującego tego typu urządzenia w najbliższej okolicy.

Dodaj komentarz